Rekonstrukce koupelny za 2 dny? s námi ANO!

Je to krásné a rychlé provedení suchou cestou...

Designované panely pro rychlou a čistou montáž

V současné době nás často oslovují zákazníci, kteří by chtěli rychle, jednoduše a pokud možno s minimem stavební činnosti a z toho plynoucího nepořádku upravit svůj byt nebo dům. Máme pro ně výborné řešení v podobě nástěnných panelů od norské výrobní skupiny Byggma Group. Severský smysl pro kvalitu, množství vzorů počínající klasickými vzory až po extravagantní jsou každoročně nově redesignovány, takže jsme si jisti, že vyhoví téměř každé představě.

Hlavní výhoda není až tak v široké paletě vzorů a možnosti použití – od běžných prostor obytných prostor v domech nebo kancelářích, hotelech, restaurací až po prostory s opravdu vysokou vlhkostí jako jsou třeba koupelny nebo kuchyně – ale především v možnosti rychle a jednoduše provést rekonstrukci libovolného prostoru. Instalace je opravdu velmi jednoduchá, a to tak, že ji bezproblémově zvládne každý člověk s minimem odborných znalostí a téměř bez nástrojů.

Rádi Vám v naší vzorkovně ukážeme jak tyto desky prakticky vypadají, a jak jednoduché je jejich využití pro zlepšení a zkrášlení každého prostoru.

Těšíme se na shledání s Vámi